Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties2

Verplichte bedrijfskleding? Goed idee of nee?

In de kinderopvang zijn er heel veel verschillen als het om werkkleding gaat. Bij de ene organisatie is het verplicht, bij een andere mag je zelf kiezen wat je aantrekt. En soms? Dan is werkkleding een optie. Wat is jullie mening en waarom hebben sommige organisaties bedrijfskleding? En ook best interessant: wat doet het dragen van deze kleding eigenlijk met je identiteit?

Pink, purple, crimson, bright green and turquoise women's T-shirts hanging on wooden hangers on gray background
© FedotovAnatoly / Fotolia

Om

Registreren

2 REACTIES

  1. Lees alle reacties
  2. Ik draag bedrijfskleding en vind het prettig. Je straalt met elkaar professionaliteit uit. En als inval ben ik herkenbaar voor onbekende ouders.
    Ca. 30 jaar geleden had ik er anders over gedacht. Als kinderopvang wil je huiselijkheid uitstralen. Bedrijfskleding komt zakelijk over, verre van huiselijk. Besefte me ineens dat ik er nu anders in sta.

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.