Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Blog Betsy van de Grift – Allemaal op zoek naar laagopgeleide moeders

Er bestaat in ons land een behoorlijk zwaar opgetuigde structuur om kinderen die potentieel tegen onderwijsachterstanden kunnen aanlopen of daar zelfs al tegenaan gelopen zijn, betere kansen te bieden. Dezelfde kansen die alle andere kinderen hebben. Het heet niet voor niks een streven naar kansengelijkheid. De kinderopvang maakt deel uit van die structuur als uitvoerders en aanbieders van voorschoolse educatie. Vrijwel kritiekloos, want wat kan daar nou tegen zijn, alle kinderen dezelfde kansen bieden? Maar misschien mogen we wel iets beter stilstaan bij wat we nou éigenlijk aan het doen zijn.
au pair met kind
Beeld: AdobeStock

Er

Registreren

Betsy van de Grift is een ervaren ondernemer en bestuurder in de kinderopvang met een pedagogische en bedrijfskundige achtergrond. Ze werkt nu nog als auteur en adviseur voor kinderopvang en kleuteronderwijs; voor wat zij noemt ‘de jonge kind sector’. Haar publicaties zijn praktijkgericht maar ook wetenschappelijk onderbouwd. De neuro development, de wetenschap over breinontwikkeling van jonge kinderen, is haar favoriete onderwerp, hoewel ze ook enkele managementboeken schreef die inmiddels deel uitmaken van de opleidingen voor vestigingsmanagement. Naast haar boeken bereikt Betsy haar doelgroep met haar socials en blogs. Haar LinkedIn nieuwsbrief (8000+ abonnees) wordt ingezet voor theoretische en actuele thema’s. Betsy streeft ernaar om duurzame impulsen te geven aan het pedagogisch en educatief aanbod voor 0-7 jarigen. Meer daarover op www.betsyvandegrift.nl. Contact: info@betsyvaandegrift.nl

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.