Variva als jouw partner in praktijkgericht opleiden
Ben je op zoek naar een partner om zij-instromers op te leiden tot medewerker van jouw kinderopvang of school? Of wil je je huidige medewerkers juist stimuleren om zich bij te scholen en verder te ontwikkelen?
Zoek niet verder! Variva is een innovatief opleidingsinstituut en biedt verkorte 1-jarige mbo-opleidingen voor volwassenen vanaf 20 jaar. Door deze verkorte trajecten leiden we je medewerkers in korte tijd op, waardoor ze snel aan de slag kunnen en de tekorten op de werkvloer kunnen opvangen.
Voor iedereen die werkt of wil gaan werken met kinderen, leerlingen en jongeren hebben we een oplossing in de vorm van een passende deeltijdopleiding.
Daarnaast bieden we ook diverse bijscholingen en post-mbo opleidingen voor het leven lang ontwikkelen van pedagogisch professionals.
Opleidingstrajecten kinderopvang en onderwijs
Het is een bekend probleem in de kinderopvang: een lange wachtlijst voor nieuwe kinderen, personeelstekort en hoge werkdruk onder je werknemers.
Met ons diverse aanbod scholingen kunnen je pedagogisch medewerkers zich ontwikkelen naar hun droombaan. Medewerkers kunnen op elk niveau instromen en doorgroeien binnen de kinderopvang.
Ze kunnen bijvoorbeeld starten als Helpende Zorg en Welzijn en doorgroeien naar Pedagogisch Medewerker, of starten als Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker en doorgroeien naar Pedagogisch Coach of Manager Kinderopvang.
Er zijn legio mogelijkheden om te investeren in je team én de kwaliteit van je opvang.
Bekijk het aanbod opleidingen van Variva op www.variva.nl/opleidingen
Gratis Subsidie Service
De overheid stimuleert om- en bijscholen van personeel in maatschappelijk cruciale sectoren, zoals de kinderopvang. Hiermee kun je voordelig je werknemers opleiden.
Mist jouw organisatie de tijd of kennis om de subsidiemogelijkheden te onderzoeken en aan te vragen?
Met de introductie van Variva’s Gratis Subsidie Service kun je dit volledige proces uit handen geven. Van het uitzoeken, tot het aanvragen en afhandelen van de subsidie, onze adviseur regelt het allemaal voor je!
Vraag een quickscan aan via www.variva.nl/gratis-subsidieservice
📢 Early bird actie voor nieuwe locaties📍
Ben jij een vroege vogel? 🐦 Grijp dan deze kans om je team te versterken en te laten groeien!
🆕 Voor wie?
Voor alle werkgevers in de kinderopvang en het onderwijs die hun medewerkers op een van onze nieuwe locaties willen opleiden: Apeldoorn, Goes en Lent (Nijmegen/Arnhem).
🗓️Wat houdt de early bird actie in?
Schrijf je medewerkers in april nog in en profiteer van 7% korting + gratis bijscholing t.w.v. €249,- na het behalen van het diploma.
💰Kan ik de actie combineren met subsidie?
Jazeker! Er zijn diverse subsidiemogelijkheden om je personeel nóg voordeliger op te leiden. Bijvoorbeeld de subsidieregelingen praktijkleren, groepshulpen kinderopvang en de SLIM-subsidie waarmee je tot wel 90% van de opleidingskosten vergoed krijgt.
Bekijk de actie op www.variva.nl/vroege-vogel-leerbedrijf
🏫Waarom bij Variva?
✅1-jarige trajecten
✅Persoonlijke aandacht
✅Personeel direct inzetbaar
✅Leren in de praktijk
✅Docenten uit de praktijk
✅Hoog slagingspercentage
✅25 jaar ervaring binnen de niche
🚀 Mis deze kans niet!
Verzeker je werknemers van een startplek met korting via Marcos Thijssen
📧 marcos@variva.nl
📱06 3304 5988