Standhouders Groen Cement

Wie staan er allemaal op het Groen Cement Informatieplein op het Jaarcongres Kinderopvang?

Bureau RIS
Mw. Mariska Thieme
Mariska@BureauRIS.nl

Op zijn plek
Mw. Sacha Grootenboer
info@opzijnplek.nl

Kindercaravan
Mw. Femke de Vries
Femkede@kinderopvangmundo.nl

De Activiteit
Mw. Janneke Hagenaar
j.hagenaar@de-activiteit.nl

De Cruydthof
Mw. Petra Kaak
info@cruydthof.nl

NatuurEducatie.com
Hr. Bart de Koning
dekoning@dds.nl

Van Der Tol Groep
M. van Dalen
bmantel@vandertolgroepbv.nl

Eetbare Wand
Hr. Leon van Rijswijk
leon@eetbarewand.nl

Stichting Groen Cement
Hr. Peter Pont
peter@groencement.nl

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.