De groepen mogen niet groter dan 100 personen zijn, daarom is de dag in 3 programmapaden ingedeeld. Hiermee kan de organisatie de veiligheid van bezoekers waarborgen. Er is een mogelijkheid om te kiezen uit drie verschillende programmapaden, waarbij iedere bezoeker vier lezingen kan bijwonen. Een deel van het oorspronkelijke programma is omgezet in video’s en vlogs. Dit online programma wordt in de Week van het Jonge Kind (van 6 tot en met 10 juli) openbaar gemaakt. Iedere dag vind je weer iets nieuws.
Kies je eigen programmapad
De eventorganisatie heeft er voor gezorgd dat de topsprekers zo verdeeld zijn, dat iedereen de kans heeft hen te zien spreken. Op onze website kun je meer lezen over de verschillende onderwerpen, sprekers en de verschillende aanvangstijden. Degenen die zich aangemeld hebben, hebben een mail gekregen waarin ze hun programmakeuze kunnen aanklikken.
Coronaproof
Wij doen er samen met de Jaarbeurs alles aan om je deelname zo plezierig mogelijk te laten verlopen.
- Tijdens het event zal de locatie ingericht zijn volgens de 1,5 meter richtlijn. Meer informatie hierover vind je op de website van de Jaarbeurs.
- De Jaarbeurs is coronaproof ingericht, betreft ruimtes, sanitair en catering
- Wij houden ons aan de maximale capaciteit van de ruimtes.
- Wij raden aan om reizen met het openbaar vervoer zoveel mogelijk te vermijden.
- Een week voorafgaand aan het congres ontvangen deelnemers een mail met de laatste informatie en uitleg over wat men kan verwachten tijdens het anderhalve meter event.
Extra’s
Tijdens de Week van het Jonge Kind (6 tot en met 10 juli) biedt Kinderopvangtotaal in samenwerking met de sprekers diverse content en filmpjes aan. Door deze innovatieve aanpak kun je nog veel meer uit het congres halen dan de oorspronkelijke opzet. Deelnemers kunnen elkaar toch ontmoeten en geïnspireerd raken door de sprekers en informatiemarkt. Doordat een deel van het programma nu online aangeboden wordt, kunnen deelnemers veel meer programmaonderdelen volgen dan in de oorspronkelijke live opzet. En de online onderdelen kunnen ook nog eens gedeeld worden met collega’s.
Benieuwd naar de sprekers? Bekijk ze allemaal >>