Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Blog José Goes – Herfstschat

Vandaag praten we over de herfst. ‘Wat gebeurt er allemaal in de herfst?’ vraag ik aan de kinderen. Door het raam zien we een grote boom. De meeste bladeren zijn nog groen, maar er zitten al een paar bruine tussen. Op de tafel staat een mand vol met bolsters met kastanjes erin.
Mandje met herfstspullen als bladeren en kastanjes

Ontdekken

Registreren

José Goes werkt al 15 jaar als gastouder. Daarvoor werkte zij in de kinderopvang. Het thema van haar opvang is ‘natuur’. Zij probeert kinderen allerlei dingen over de natuur te leren, met passende activiteiten. Ze gaat met regelmaat naar het park om de hoek van haar gastouderopvang, naar de boerderij met koeien en kalfjes aan de overkant of naar de groentekas in haar eigen tuin van haar gastouderopvang aan huis. Waar ook geitjes, kippen, konijnen en een hond zijn! Over deze avonturen schrijft ze blogs voor KinderopvangTotaal.

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.