Home Contact

Contact

Vragen over abonnementen, adreswijzigingen of facturen? Je kunt heel veel vragen online regelen via de klantenservice. Bijvoorbeeld klachten, adreswijzigingen, vragen over de factuur of technische vragen. Kom je er daar niet uit, bel ons dan: 030-638 3736 (ma – vrij 08.30-17.30).

Klik hier voor de meest gestelde vragen over abonnementen en inloggen >> 

Redactie Kinderopvang

Kinderopvang en Management Kinderopvang zijn uitgaven van Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Media

Postadres:               
Redactie Kinderopvangtotaal.nl
Postbus 246
3990 GA Houten

Bezoekadres:
Walmolen 1
3994 DL Houten

E-mail: kinderopvang@bsl.nl of managementkinderopvang@bsl.nl

Contact met de redactie

Ideeën voor opiniestukken, aanmelden als blogger, interviewsuggesties voor de website kunt u aanbieden bij  marike.vroom@bsl.nl

Ideeën voor achtergrondartikelen, reportages of interviewsuggesties voor de tijdschriften Kinderopvang en Management Kinderopvang kunt u sturen naar marike.vroom@bsl.nl

Persberichten graag mailen naar kinderopvang@bsl.nl of naar managementkinderopvang@bsl.nl

Sales

Voor vragen over adverteren en congressponsoring neem contact op met:

Manon Dekker (Sales)
010-742 10 20
manon@crossmedianederland.com

 

Locatie en route

De Redactie

Marike Vroom

hoofdredacteur (0)30 638 37 25 marike.vroom@bsl.nl

Harriët Teijen

eindredacteur harriet.teijen@bsl.nl

Frida Noordzij

freelance webredacteur frida.noordzij@bsl.nl

Bert Bukman

freelance webredacteur bert.bukman@bsl.nl

Macella Strauss

redactieassistent (0)30 638 37 30 macella.strauss@bsl.nl

Congressen

Yefke Patiwael

Senior congresontwikkelaar 0031 (0)6 – 22 70 62 53 yefke.patiwael@bsl.nl

Connie Willemse

Klantenservice (0031) (0)30 – 638 3638 Aanmelder@bsl.nl

Miranda Looijen-Hardenbol

Klantenservice (0031) (0)30 – 638 3638 Aanmelder@bsl.nl

Sales

Manon Dekker

Sales 010-742 10 20 manon@crossmedianederland.com