Home Contact

Contact

Vragen over abonnementen, adreswijzigingen of facturen? Je kunt heel veel vragen online regelen via BSL klantenservice. Bijvoorbeeld klachten, adreswijzigingen, vragen over de factuur of technische vragen. Kom je er daar niet uit, bel ons dan: 030-638 3736.

Redactie Kinderopvang

Kinderopvang en Management Kinderopvang zijn uitgaven van Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Media

Postadres:               
Redactie Kinderopvangtotaal.nl
Postbus 246
3990 GA Houten

Bezoekadres:
Walmolen 1
3994 DL Houten

E-mail: kinderopvang@bsl.nl of managementkinderopvang@bsl.nl
Redactiesecretariaat:  Nicoline Kramer, tel 030 638 37 78

Contact met de redactie

Ideeën voor opiniestukken, aanmelden als blogger, interviewsuggesties voor de website kunt u aanbieden bij  marianne.velsink@bsl.nl

Ideeën voor achtergrondartikelen, reportages of interviewsuggesties voor de tijdschriften Kinderopvang en Management Kinderopvang kunt u sturen naar marike.vroom@bsl.nl

Persberichten graag mailen naar kinderopvang@bsl.nl of naar managementkinderopvang@bsl.nl

Locatie en route

De Redactie

Marike Vroom

hoofdredacteur
030 638 37 25
marike.vroom@bsl.nl

Harriët Teijen

eindredacteur
harriet.teijen@bsl.nl

Marianne Velsink

Frida Noordzij

freelance webredacteur
frida.noordzij@bsl.nl

Congressen

Yefke Patiwael

Senior congresontwikkelaar
0031 (0)6 – 22 70 62 53
yefke.patiwael@bsl.nl

Connie Willemse

Klantenservice
(0031) (0)30 – 638 3638
Aanmelder@bsl.nl

Miranda Looijen-Hardenbol

Klantenservice
(0031) (0)30 – 638 3638
Aanmelder@bsl.nl

Sales

Judith Goudzwaard

Sales
+31 (0)10 – 742 1021
judith@crossmedianederland.com